Microsilver Serum

€25.92
Serum ideal per trajtimin e lekures me yndyre, njolla dhe akne.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 3050

- Stimulon rigjenerimin e lekures,

- Eleminon aknet

- Efekt keratolitik

- Efekt antimikrobial

- Efekt antiinflamator

- Efekt hidratues

- Efekt emolient

Perdorimi: Aplikoni serumin ne mengjes ose ne darke. Ideal nese kombinohet sipas skemes me poshte:

Mengjes: Clarifying cream gel + microsilver serum

Mbremje: AHA face cream + microsilver serum

Paketimi: 30 ml

Perberja: Microsilver (puder argjendi)

Acid glikolik.

Glicerina

Alantoina

D –panthenol

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.