DEFENCE XAGE SKINERGY

€36.86
Serum kunder rrudhave, me tekture te lehte, te lemuar, qe perthithet lehtesisht nga lekura. Stimulon rigjenerimin qelizor duke luftuar keshtu edhe rrudhat me te thella. Permban perqindje te larte te kompleksit Rejuvanate SGF .
Availability: In stock
SKU: 2136

Rekomandohet: Per te fuqizuar efektin antirrudhe te kremit.

Permban:

Rejuvenate SGF™: Kompleks me perberes te vecante, duke perfshire matrikine, sakaride te prodhuara bioteknologjikisht dhe ekstrakt te paster te krokodit, qe stimulojne clirimin e faktoreve kryesore te rigjenerimit se lekures, duke rritur keshtu aktivitetin e fibroblasteve dhe biodisponueshmerine e kolagjenit natyror, elastines dhe acidit hialuronik.

Mikrosfera me efekt “Soft FOCUS”: Reduktojne dukshem rrudhat. I japin lekures ndjesi mendafshi duke e bere me rrezatuese.

Perdorimi: Aplikoni disa pika te produktit  ne mengjes dhe ne mbremje ne fytyre dhe dekolte pas pastrimit te lekures. Pas tij aplikoni kremin tuaj te perditshem.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FARMABLENDELBASAN LAGJJA LUIGJ GURAKUQI RRUGA AQIF PASHA0694040455
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.