Instant lift serum

€37.26
Serum lifting per lekuren e maturuar, me formule te perqendruar me kompleksin e rigjenerimit qelizor dhe kolagjenit detar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3059

- Me veti hidratuese dhe rigjeneruese

Perdorimi: Aplikoni serumin ne mengjes dhe ne darke pas pastrimit te lekures.

Paketimi 30 ml

Perberja: CRC (Kompleksi I rigjenerimit qelizor)

Ekstrakti I terfilit te kuq

Kombucha: caji I zi I fermentuar

Kolagjeni detar

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.