DEFENCE MY AGE INTENSIVE RENEWING SERUM

€34.83
Serum me efekt te fuqishem antirrudhe, perdoret para aplikimit te kremit antirrudhe per te perforcuar efektin e ketij te fundit.
Availability: In stock
SKU: 10753

Kombinim i aromave delikate te luleve dhe te detit. Bazuar ne kompleksin “Skin Resiliency” dhe i pasur me ekstrakte nga fara arganit, me qellim per te rritur efektin e produkteve te tjera te aplikuara ne fytyre (produkte dite ose nate). Minimizon tharjen e lekures, humbjen e shkelqimit, rrit elasticitetin dhe e ben lekuren me kompakte. Shoqerohet me kremin e dites ose kremin e nates per nje efikasitet me te larte.

Rekomandohet: Per te forcuar elasticitetin e lekures dhe per te ruajtur bukurine dhe rinine edhe pas te pesdhjetave, duke permiresuar aftesine natyrale te lekures per te perballuar plakjen dhe demet e shkaktuara nga ndryshimet hormonale.

Permban:

Kompleksi “Resilience Skin”: Sinergji mes perberesve te vecante si:

- Perberes aktiv nga petalet e trendafilit DAMASK: Nxisin rigjenerimin dhe aktivizimin e fibroblasteve.

- Polisakaride BIOTEKNOLOGJIKE: Kompesojne efektet e menopauzes ne lekure, duke permiresuar komunikimin midis epidermes dhe dermes.

Ekstrakt nga fara e Arganit: Formon nje barriere qe i jep lekures efekt lifting (terheqje).

Sistemi serine me clirim te ngadalesuar: Siguron efekt hidratues qe zgjat ne kohe.

Perdorimi: Aplikoni serumin ne mengjes dhe/ose ne mbremje para aplikimit te kremit tuaj te perditshem.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMABLENDELBASAN LAGJJA LUIGJ GURAKUQI RRUGA AQIF PASHA0694040455
Products specifications
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Bionike
Sipas trupit Fytyra
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.