Night Recovery Serum

€36.45
Serum nate rigjenerues.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3056

- Eleminon shenjat e lodhjes

- Parandalon formimin e rrudhave

- Forcon lekuren dhe e ben rezistente ndaj stresit oksidativ

Perdorimi: Aplikoni serumin ne mbremje ne fytyre dhe ne pjesen e dekoltese.

Paketimi: 30 ml

Perberja: CRC (Kompleksi I rigjenerimit qelizor) Ekstrakti i terfilit te kuq dhe cajit te zi te fermentuar)

Ekstrakti i mendafshe i Acacias persiane

Qelizat burimore te bimes Rose Alpine.

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitSerum
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.