Balancing skin complex

€26.73
Serum per balancimin e nivelit te sebumit per lekuren mikse.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0998

- Zvogelues i madhesise se poreve

- Efekt astringjent

- Efekt keratolitik

- Efekt antibakterial

- Efekt hidratant

Perdorimi: Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje me masazh.

Paketimi: 100 ml

Perberja: Ekstakte te kepurdhes se zeze.

Ekstrakti i algave te kuqe

Kompleksi anti-Sebum (Ekstrakti I gjetheve te ullirit)

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitSerum
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.