DEFENCE XAGE EYE LIFT

€21.06
Serum per zonen e syve, kunder rrudhave, me efekt lifting. Lufton qeset dhe rrathet e zinj te krijuar poshte syve. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekurave. I testuar oftamologjikisht.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3008

Permban:

Rejuvenate SGF™: Kompleks me perberes te vecante, duke perfshire matrikine, sakaride te prodhuara bioteknologjikisht dhe ekstrakt te paster te krokodit, qe stimulojne clirimin e faktoreve kryesore te rigjenerimit se lekures, duke rritur keshtu aktivitetin e fibroblasteve dhe biodisponueshmerine e kolagjenit natyror, elastines dhe acidit hialuronik.

Ekstrakt  Plankton: Efekt dekogjestant. Ka veti vazoprotektive te cilat ndihmojne ne minimizimin e rratheve te zinj poshte syve.

Biopolimer i proteinave te bajames se embel: Formon nje rrjete tre-dimensionale qe krijon nje film te vazhdueshem, elastik dhe te bute mbi lekure i cili permireson qendrueshmerine e lekures dhe zbut rrudhat.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe ne mbremje pas pastrimit te fytyres.

Paketimi: 15 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Egnatia _KJKAVAJE 698771101
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI REGI DURRESDurres0552223927 / 0683339910
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
Specifikime
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.