Celebration Box Superfruit

€52.65
Set i limituar, i cili permban kombinimin perfekt per te mbrojtur lekuren nga radikalet e lira dhe per ti dhuruar asaj nje pamje rinore.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11370

Seti permban kremin  Vitaforce C Cream dhe 7 ampula te pasura me vitamine C.

Perdorimi:

Aplikoni ampulat pas pastrimit te lekures ne fytyre dhe qafe. Me pas aplikoni kremin Vitaforce C.

Paketimi:

 • 7 ampula x 2 ml
 • 1 krem x 50 ml

Perberja:

Vitaforce C cream:

 • Vitamine C
 • Vitamine E
 • Acid hialuronik
 • Ekstrakt limoni

Superfruit fluid:

 • Vitamine C
 • Kivi
 • Lime
 • Blueberry
 • Shege
 • Glicerine

Ide e mrekullueshme per dhurate.

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Farmaci "NARDI" MollaRruga Lord Bajron Laprake TIRANE0682051222
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI LONDONRruga Rexhep Pashe Mati- Burrel 0682066750
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.