Love At First Scent Oil Kit

3 800 Lekë
Seti perbehet nga vaj esencial Bergamot, Cinnamon Cassia, Rose Absolute dhe vaji Naturally Loveable.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër, hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj i farave të rrushit, vaj ulliri  ose vaj bajame.

Paketimi: 4 x 10 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI ALDA _FIERFIER,LGJ'KASTRIOTI'696433058
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.