TRIDERM SHOWER SHAMPOO 200 ml

€7.70
Shampo e cila pastron butesisht lekuren dhe floket. E pershtatshme per lekurat sensitive dhe per larje frekuente.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0438

Permban:

Agjente te bute pastrues: Delipidizues te ulet dhe me tolerance te larte, ribalancon floren e lekures.

Pantenol (pro-vitamine B5) dhe Trimetilglicine: veti hidratuese.

Mentil Laktat: Rigjeneron lekuren.

Agjent zbutes: Perberes qe formojne nje shtrese hidrolipidike qe mbron lekuren.

Perdorimi: I pershtatshem per larje te perditshme te trupit dhe flokeve. Aplikohet ne lekure dhe floke te lagur, masazhohet dhe shperlahet.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitShampo
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.