TRIDERM SHOWER SHAMPOO 400 ml

€10.53
Shampo e cila pastron butesisht lekuren dhe floket. E pershtatshme per lekurat sensitive dhe per larje frekuente.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2363

Permban:

Agjente te bute pastrues: Delipidizues te ulet dhe me tolerance te larte, ribalancon floren e lekures.

Pantenol (pro-vitamine B5) dhe Trimetilglicine: veti hidratuese.

Mentil Laktat: Rigjeneron lekuren.

Agjent zbutes: Perberes qe formojne nje shtrese hidrolipidike qe mbron lekuren.

Perdorimi: I pershtatshem per larje te perditshme te trupit dhe flokeve. Aplikohet ne lekure dhe floke te lagur, masazhohet dhe shperlahet.

Paketimi: 400 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.