Citrus Moisture Shampoo

1 330 Lekë
Shampo e formuluar me ektrakte unike bimore e cila ndihmon ne mbrojtjen dhe ushqyerjen e flokeve dhe skalpit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Për flokë të thatë dhe të dobët
  • pH i balancuar

Shampoja Citrus Moisture™ me vitamina B, C dhe A bashkëpunon me vajin jojoba dhe ekstraktin e cajit jeshil për të eleminuar papastërtitë duke i lënë flokët të fortë, me shkëlqim dhe të menaxhueshme. Shampoja Citrus Moisture™ është formuluar me ektrakte unike bimore dhe ndihmon në mbrojtjen dhe ushqyerjen e flokëve dhe skalpit.

Përdorimi: Aplikoni produktin në flokë të lagura dhe masazhojeni butësisht, mbajeni për 1 minutë dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm.

Paketimi: 473 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci JAKO-SHSHKODER0692274224 , 0694899999
Farmaci LUNA_VlVlore blv Ismail Qemali Pll Cobo kt 10693323870
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.