Shampoo Ortica BIO&VEGAN

€10.53
Shampo e pershtashme per floke dhe skalp sensitiv.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2956

Permban:

Surfaktante te derivuar nga sheqeri, arra e kokosit dhe proteinat e grurit – pastrojne skalpin dhe floket ne menyre delicate dhe e bejne ate te pershtatshme shampon per larje frekuente.

Ekstrakt hithre dhe melise (millet) - ndihmojne ne rimineralizimin, oksigjenimin e skalpit te kokes, rigjenerimin dhe forcimin e struktures se flokut nga rrenja deri tek maja edhe tek floket e demtuar nga agjentet fizike dhe kimike.

Perdorimi: Aplikoni shampon ne floke te lagur, masazhojeni lehtesisht dhe shperlajeni.

 

Paketimi: 200 ml

E testuar per nikel. Pa SLS. Pa parfum.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.