Rigenforte shampoo Energizzante

1 020 Lekë
Shampo Energizzante eshte pjese e trajtimit Rigenforte, e pasur me perberes ushqyes, tonifikues dhe forcues per floket dhe rrenjen e tyre.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Shampo Energizzante është pjesë e trajtimit Rigenforte, e pasur me përbërës ushqyes, tonifikues dhe forcues për flokët dhe rrënjën e tyre. Shampo Rigenforte përmban një miks tensioaktivësh shumë efikas dhe delikat, të cilët pastrojnë flokun krejtësisht në formë joagresive, duke lejuar përdorimin e përditshëm dhe duke respektuar brishtësinë e tyre. E studiuar për të parandaluar dobësimin ose rënien e përkohshme të flokëve. 

Përdorimi: Aplikoni produktin në flokë të lagura dhe masazhojeni butësisht, mbajeni për 1 minut dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm. Mund të përdoret cdo ditë.

Paketimi: Flakon 200 ml

Biotinax

Mentol

Kafeinë

Diamino Pirimidina

Vaj Argani

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Perparim JazexhiuBerat0697246152
FARMACI GREKE_ELPerballe spitaleve _Elbasan0695295190
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI XHULJANO SHAKAJ_VLVlore, Novosel,Lgj Fitore,Obj Nr 20693800100 , 0697625445
FARMACI MISHEL_ELLagja 5 Maji_Elbasan0692306958
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE042273223
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10692948817
FARMACI MUCAJ_VOREVORE0692624747
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992373
FARMACI COLLAKU PRENJASPRENJAS0676353670
Farmaci Coba ShkoderLagje partizani Shkoder696011331
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI ADRI_FIERFIER692743448
FARMACI EVERGREENRruga Mujo Ulqinaku_Fier0692125021
FARMACI ARBRI TIRANEKAMEZ - TIRANE0696209028
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI LINDA DRDurres05235648 / 0695405461
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
FARMACI ALDA-SHKODER SHKODER672844336
FARMACI NR 1 _GRAMSHGRAMSH0698468201 / 0674067962
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
Farmaci Silva TIRANEPrane Kopshtit Zoologjik TIRANE0692390029
FARMACI GREKE 2 ELBASANLagja Kongresi i Elbasanit, 28 Nentori Elbasan0695295190
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226 / 0684025975
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
FARMACI ELA B PG.POGRADEC0693275931
FARMACI D. NAUMI 1_PGPogradec0673867723
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI ENISA TIRANEFresku TIRANE0696103680
Farmaci Orange Farmaci 017Korce
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI ADIOLA LULushnje0692249611
FARMACI KLODI FIERFIER034226314 / 693862188
Farmaci Denisa Tirane Don Bosko Rruga Muzaket 0698694258 / 693177715
FARMACI HOBDARITirane042233183
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
Farmaci Teuta- BRBERAT0684391564
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI LINDA ELBElbasan
FARMACI LUMA.............Tirane0695368777
FARMACI KEMILATirane
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI MEDICIN HOUSE_ELBElbasan698949921 / 697610162
FARMACI MIRCE TRRr "AliDemi", ndertesa nr.79, Tirane0695415010
FARMACI EGNATIA_ELELBASAN686033036
FARMACI LEDIA_VLVLORE
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
Farmaci DEI-BeratBERAT693696698
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI JONA LTirane0697897063 , 0672127421
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
Farmaci GEGAElbasan Prrenjas lagjja 1 blv Rinia pll nr 260697900167
FARMACI SMERALD_TRLagjja AliDemi, Rruga Idriz Dollaku Tirane0672229992 ,0696130206
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI FEJZA TIRANERr.ALI PASHE GUCIA -TIRANE042420039
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI NIKATirane0699150030
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
FARMACI SAGEL DURRESDURRES682001311
FARMACI NR. 1_PLAZHDURRES0696853184
FARMACI ERION ABDIHOXHA_ELELBASAN0692272175
FARMACI HERBA FARMA_TIRANETIRANE, PLL"DELIJORGJI' ,PERBALL"GLOBE CENTRE"0682080345 , 0695424436
FARMACI KETI KAMEZ_TRKAMEZ TIRANE 684004011
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
Farmaci Kristal Alketa CelaFier ,Patos lagjja 29 Rr Thoma Rrudha038122820 / 0692085226
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI ISI KORCE ( ALMA JORGJI )Korce0698296331
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
Farmaci ALBANI-SHLagje V Kushi-Shkoder665585491
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI LATO TRTIRANE,PRANE SHKOLLES BASHKUAR (ISH-F.RENOL)0693177715
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI TELMA TIRANERr.5 Maji TIRANE0692343442 , 0699550237
FARMACI HERRI YZBERISHTYZBERISHT - TIRANE0698786856
Farmaci A. Xheblati_BRBERAT693328440 / 695653507
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI LUNATirane042452898
FARMACI RISTOTirane0695758202
FARMACI GJOCITirane0696509999
FARMACI KADRI ABDI H.Elbasan069212923
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI MAEL_TRTIRANE0684944107
Farmaci Nr 1 Megi ZeraTirane Rruga Don Bosko pll Aurora Konstruksion0697560860
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI BERTI PRENJASPRENJAS0684095658
Farmaci GREKO - FARMA FETOTirane Rr Qemal Stafa pll CELA Ap 290692433336
FARMACI ELISA 3 ELELBASAN,SHUSHICE054248660
FARMACI KOLA TIRANEUnaza e re TIRANE0696564654
FARMACI FARMA EXPRES DRDURRES52227547
FARMACI IMEAA 11 VloreBulevardi Ismail Qemali,Lagja Isa Boletini Vlore0694843330
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI ALTEA Tirane Tirane Komuna e Parisit0672078551
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
FARMACI 2 R-YzberishtYzberisht-Tirane692502230
FARMACI ILIR B-07Tirane042232173 / 0672018278
FARMACI DORI-KLARA Tirane Tirane Rruga Dr Shevqet Ndroqi042200255
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI INA MISTO MAMEKOMBINAT_TIRANE0676343504
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
FARMACI VITA Shkoder (MIRELA FUSHAJ)Shkoder Rr"Jeronim De Rada", Nr 1/6340682010104
FARMACI IRIDA ZOTAJ_VLVLORE699390926
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI EVI_VL (Adhurim Hoxha)VLORE
Farmaci BORA-VLVlore682027785
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI CIMI ShkoderSHKODER KOPLIK, RRUGA QENDER0674676543
FARMACI BLEDI TIRANETirane0695448393
FARMACI HELPTIKA DEVOLLDevoll Korce0684023127
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
FARMACI PEPKOLAJ_TRTIRANE 0695764995
FARMACI HOTI TIRANEKamez TIRANE0692130473
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci Xhepa Tirane,Bathore,Rr Merkuri ,lagjja 70697544432 , 0682756063
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Farmaci Orange 019Rr. Siri Kodra ne krah te Q.Shendetsore 3
FARMACI BORJANKALagjja Xhevdet Nepravishta_Lushnje0693326777
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI XHENI pharmaRruga Kongresi i Manastirit,Tirane0696589131
FARMACI ERIUSTirane0692176958
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
FARMACI WELL PHARMA 21 DHJETORI TIRANE
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI VERDETirane042254651
Farmaci Shoshi ShkoderShkoder lagjja Tre Heronjt Rr Marin Bicekemi 0692418181
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
FARMACI BARDHI H&BShkoder
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
FARMACI S.PRIFTI 2 Tirane Tirane KOMBINAT422476788 ,0692810111
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
Farmaci TEMALI_SHKODER SHKODER0684122793
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI FARMANORDTirane0682062820
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
Farmaci Renata GuciTirane Farke Selite Rruga e zallit pll,Matrix ap 10696589131
FARMACI LE-DA Tirane Tirane UNAZA E RE686417109
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
FARMACI TANJA DURRESDurres682626260
FARMACI ERION_ELBELBASAN0674720211 ,054245540
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.