Pid Block shampoo

1 550 Lekë
Shampo kunder paraziteve te kokes, me arome limoni dhe mente, me ekstrakte bimore dhe vajra esenciale, fale te cilave krijon nje ambjent te disfavorshem per morrat.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2019

Shampo kundër parazitëve të kokës, me aromë limoni dhe mente, me ekstrakte bimore dhe vajra esencialë, falë të cilave krijon një ambjent të disfavorshëm për morrat. Bën pastrimin e thellë të skalpit pa shkaktuar irritime dhe në larje të shpeshta dhe tek fëmijet, i mban flokët e butë, të shkëlqyer, të rrëshqitshëm dhe elastikë. Mund të përdoret e kombinuar me produkte të tjera kundër parazitëve.

Përdorimi: Aplikoni produktin në flokë të lagura dhe masazhojeni butësisht për 3-5 minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm.

Paketimi: Flakon 200 ml

Vaj Tea Tree

Vaj Argani

Vaj Neem

Pantenol

Mente

Kanellë

Ulli

Lavandë

Rosmarinë

Sherebelë

Trumzë

       
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci LEKA FARMA ElbasanELBASAN695128855
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ORANGE 020rruges "Myslym Shyri", Tirane, Orange 0200692209778
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci Orange farmaci 009Tirane,lagjja 4 ,Rr Myslym Keta ,godina 214/30693790145
Farmaci PUPULINA GJEVORI ElbasanStacioni i Trenit-ELBASAN0692211750 / 0692940993
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
Farmaci AMICA PLUSTirane, Blv Gjergj Fishta kulla 2 kt 10692128330/0695814307
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI LIVIDATirane0695545372
Farmaci DITE E NATE 14TIRANE PRANE Q. GLOBE
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI REI LAPRAKE Tirane Tirane TEK BURGU 3130693894346
FARMACI Grupi Mjeksor Komuna e ParisitTIRANE Rr"Grigor Heba"Selite e Vogel, Pll 6 katesh0696030760
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.