Pid Block shampoo

1 550 Lekë
Shampo kunder paraziteve te kokes, me arome limoni dhe mente, me ekstrakte bimore dhe vajra esenciale, fale te cilave krijon nje ambjent te disfavorshem per morrat.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Shampo kundër parazitëve të kokës, me aromë limoni dhe mente, me ekstrakte bimore dhe vajra esencialë, falë të cilave krijon një ambjent të disfavorshëm për morrat. Bën pastrimin e thellë të skalpit pa shkaktuar irritime dhe në larje të shpeshta dhe tek fëmijet, i mban flokët e butë, të shkëlqyer, të rrëshqitshëm dhe elastikë. Mund të përdoret e kombinuar me produkte të tjera kundër parazitëve.

Përdorimi: Aplikoni produktin në flokë të lagura dhe masazhojeni butësisht për 3-5 minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm.

Paketimi: Flakon 200 ml

Vaj Tea Tree

Vaj Argani

Vaj Neem

Pantenol

Mente

Kanellë

Ulli

Lavandë

Rosmarinë

Sherebelë

Trumzë

       
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE698136464
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
FARMACI KLARA_TRTirane,BLV ZOGI I 0692611624
Farmaci Endri 2Rr.Ali Demi Njesia Bashkiake nr.1 Tirane0699976077 ,0693577133
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI UNOTirane0692565666
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI DEGATirane0682079567
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0676466831
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI LIVIDATirane042360334
Farmaci RejanKamez Lagj. nr2 Bulevardi Blu0699658905 , 0694464219
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE692425782/ 0695291361
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE55243654
FARMACI Dorina ShamoRr. Bajram Curri Tirane0695653702
Farmaci Orange farmaci 009Tirane,lagjja 4 ,Rr Myslym Keta ,godina 214/30693790145
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE
FARMACI DOPPEL HERZ TIRANEPrane 21 Dhjetorit TIRANE
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Farmaci GJIKNURI Vlore Rruga Pelivan Leskaj lagjja 10 korriku 0672027908
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.