PROXERA PSOMED 3 SHAMPOO

€13.36
Shampo me 3% ure, e formuluar per lekuren e kokes me hiperkeratoze dhe per personat qe vuajne nga psoriaza. Redukton kruajtjen dhe inflamacionin qe shoqeron lekuren e irrituar. Pastron butesisht dhe respekton balancen natyrale te skalpit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3014

Permban: 3% Ure, vaj argjilor te sulfonuar, acid salicilik, acid glikolik, acid laktik, glukonolakton, surfaktante, aditive reologjike, parfum, uje te demineralizuar.

Perdorimi: Aplikojeni sipas keshilles se mjekut /farmacistit tuaj.

Paketimi: 125 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI AGOLLI_TRTIRANE, PRAN ASTIRIT 0694273068
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
FARMACI MUCAJ_VOREVORE0692624747
FARMACI SMERALD_TRLagjja AliDemi, Rruga Idriz Dollaku Tirane0672229992 ,0696130206
FARMACI RUBINITirane0692056124
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI VIP FARMA Tirane Tirane Prane Mjekesise ligjore2364260 0698509933
FARMACI DALIPI DRDurres0686261268
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438 / 0698403690
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI CANI BURRELBURREL
FARMACI ILIR B-07Tirane042232173 / 0672018278
FARMACI BIOSTirane044302778
FARMACI DITE E NATE 23Komuna e Parisit nr.6/305 Tirane0699910010
FARMACI DITE e NATE 29 Tirane Rruga Sami Frasheri NR.5
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI FLORITirane
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.