Herbal Revival Shampoo

1 400 Lekë
Shampo me ekstrakte nga bishti i kalit, vaj Tea tree dhe alga deti Kelp qe ushqejne dhe ne te njejten kohe qetesojne skalpin.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Ushqen dhe forcon flokët e thatë dhe të dëmtuar
  • ph i balancuar
  • Për flokë të thatë dhe të dëmtuar nga lyerja ose stilimi i përditshëm

Herbal Revival™ Shampoo përmban ekstrakte nga bishti i kalit, vaj Tea tree dhe alga deti Kelp që ushqejnë dhe në të njëjtën kohë qëtësojnë skalpin. L-Arginina dhe L-Cisteina i japin flokëve shkëlqim dhe butësi. Shampoja Herbal Revival™ është formuluar me ektrakte unike bimore dhe ndihmon në mbrojtjen dhe ushqyerjen e flokëve dhe skalpit.

Përdorimi: Aplikoni produktin në flokë të lagura dhe masazhojeni butësisht, mbajeni për 1 minutë dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm.

Paketimi: 473 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI BABAMUSTADurres
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI EVITATirane042257187
Farmaci JAKO-SHSHKODER0692274224 , 0694899999
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci A. Xheblati_BRBERAT693328440 / 695653507
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.