Shampoo Riparatore Dopo Sole

€12.56
Shampo me veti te fuqishme emoliente dhe ristrukturuese. Ideale per larjen e flokeve te demtuar nga ekspozimi ne diell, uji me klor, uji me kripe dhe larjet e shpeshta te flokut.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 10911

E pasur me vaj argani, vaj ulliri dhe pantenol, te cilat ushqejne flokun tuaj, duke ju dhuruar atyre nje shkelqim natyral.

Perdorimi: Lani floket me uje te bollshem. Aplikoni shampon me masazh te lehte per disa minuta dhe me pas shperlajeni. Pas saj mund te aplikoni masken e flokeve.

Paketimi: 200 ml

Organike, vegane, e testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.