Shampoo Propoli BIO

€12.15
Shampo organike e formuluar posacerisht per floke te yndyrshem dhe me zbokth. Ribalancon dhe rregullon prodhimin e yndyres.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2617

Permban:

Propolis dhe ekstrakt rrodhe (burdock) - te rendesishem per reduktimin e yndyres dhe per me shume volum dhe shkelqim.  Ndihmojne ne eleminimin e zbokthit dhe aromes se keqe te flokut.

Perdorimi: Aplikoni shampon ne floke te lagur, masazhojeni lehtesisht dhe shperlajeni.

Paketimi: 200  ml

Pa SLS. E testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.