ANAGEN SHAMPO

€9.56
Shampo per floke delikate dhe te holle qe bien lehte. Permireson funksionin e skalpit.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0387

Permban:

Caj jeshil: Efekt mbrojtes ndaj flokeve.

Vitamine E: Ka veti antioksiduese.

Perdorimi: Aplikojeni 1- 2 here ne jave ne floke te lagur, masazhojeni butesisht dhe me pas shperlajeni.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BERTI PRENJASPRENJAS0684095658
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI Alda ShalaDurres Lagj. Nr8 Rr. Alexander Goga Kati 10676361933
FARMACI FLORI (KASHAR)KASHAR YZBERISHT,Rruga Sokrat Miho0683316369
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI PINK DHE BLU PHARMTirane Rruga Dali Ndreu,mbi Maternitetin e Ri 0693893026
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
Farmaci GEGAElbasan Prrenjas lagjja 1 blv Rinia pll nr 26 0697206792
LIFEMED SHPK( Farmaci Imifarma 1)Tirane Rr Myslym Shyri pll1 shk 3 ap 490674089009
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.