SHINE ON NUTRI HAIR RESTRUCTURING SHAMPOO

1 350 Lekë
Shampo per floke te lyer, te thate dhe te demtuar. Ndihmon ne ruajtjen e ngjyres sa me gjate, ushqen, mbron dhe i jep shkelqim flokut.
Availability: In stock
SKU: 1452

Permban:

Vaj shege:  I pasur me acidin punicik (acid yndyror OMEGA-5) i cili rigjalleron dhe ushqen floket.

Ekstrakte frutash: Ndihmojne per t’i dhene flokeve elasticitet, butesi dhe shkelqim.

Molle, kivi, portokall: Burime natyrale te acideve organike te cilat ribalancojne pH e flokeve.

Bajame: Burim i proteinave qe ushqejne floket.

Silikon hidratues: Lufton elektrizimin e flokeve, zbut dhe mbron floket nga burimet e nxehtesise. (p.sh. tharese flokesh, piastra etj).

Silikon per ruajtjen e shkelqimit dhe mbrojtjen e flokut: Krijon nje barriere shume te holle qe e ben kutikulen e flokut me kompakte. Jep volum dhe shkelqim, duke ruajtur ngjyren e flokeve.

Perdorimi: Aplikojeni ne floke te lagur, masazhojeni butesisht dhe me pas shpelajeni.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI SILVA (SILVANA MANALLARI)Rruga Don Bosko Tirane0696278414
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI LAURA FARMA (MEDRESEJA) Tirane Tirane MEDRESEJA 0672024631
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992366 / 0693992373
FARMACI E*DIELL Lezhe Shengjin ISHULL-SHENGJIN LEZHE0694050644.0692052667
Farmaci MELA (Shengjin)Lezhe Shengjin Lagjja Qender Shengjin 0699195282
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404 / 0682758824
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
Farmaci VeliaLezhe Mamurras Kurbin lagjja Zef Hoti 0696318339
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap20696322755
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI Adenisa KerpicaVelabisht Lagja "Qender"Berat0695229985
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
Products specifications
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.