SHINE ON NUTRI HAIR RESTRUCTURING SHAMPOO

1 350 Lekë
Shampo per floke te lyer, te thate dhe te demtuar. Ndihmon ne ruajtjen e ngjyres sa me gjate, ushqen, mbron dhe i jep shkelqim flokut.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1452

Permban:

Vaj shege:  I pasur me acidin punicik (acid yndyror OMEGA-5) i cili rigjalleron dhe ushqen floket.

Ekstrakte frutash: Ndihmojne per t’i dhene flokeve elasticitet, butesi dhe shkelqim.

Molle, kivi, portokall: Burime natyrale te acideve organike te cilat ribalancojne pH e flokeve.

Bajame: Burim i proteinave qe ushqejne floket.

Silikon hidratues: Lufton elektrizimin e flokeve, zbut dhe mbron floket nga burimet e nxehtesise. (p.sh. tharese flokesh, piastra etj).

Silikon per ruajtjen e shkelqimit dhe mbrojtjen e flokut: Krijon nje barriere shume te holle qe e ben kutikulen e flokut me kompakte. Jep volum dhe shkelqim, duke ruajtur ngjyren e flokeve.

Perdorimi: Aplikojeni ne floke te lagur, masazhojeni butesisht dhe me pas shpelajeni.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
FARMACI A&G Tirane Tirane ISH-EKSPOZITA042226310 / 0692031022
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
FARMACI NDREU 1_LELEZHE, LGJ'SKENDERBEG'TEUTA NDREU
FARMACI FARMASTIR_SHSHKODER692884408
FARMACI PRANVERAFier
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.