DEFENCE HAIR ULTRA-GENTLE SHAMPOO DERMOSOOTHING

€16.20
Shampo qe ndihmon per te zbutur skalpin e irrituar e cila lan ne menyre delikate floket tuaj. Vecanerisht i pershtatshem per larje frekuente te flokut.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3079

Permban :

Pro-Vitamina B5 (Pantenol): Mbron boshtin e flokeve dhe qeteson irritimet e skalpit.

Ekstrakt zambak uji: Ka nje efekt qetesues dhe zvogelon acarimin.

Aloe vera: ka efekte mbrojtese dhe qetesuese, veçanerisht i pershtatshem per skalp te ndjeshem.

Perdorimi: Aplikojeni ne floke dhe skalp te lagur. Lereni te veproje per disa minuta, pastaj shpelajeni plotesisht.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ALD & JONVORE047600060
JOENS 2021 SHPKDurres Lagjja 15 Rruga Petrit Llaftiu kt 10693946200
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.