Bagnoschiuma Camelia Chic

1 200 Lekë
Shampo trupi e cila pastron lekuren ne menyre delikate pa prishur barrieren hidrolipidike te saj. Pa SLS.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0608

Permban surfaktante te derivuar nga sheqeri dhe kokosi, ekstrakt Camelia, mullage dhe pjeshke qe japin nje perkedhelje kadifeje gjate pastrimit ne vaske ose dush duke ju dhuruar nje ndjesi relaksi dhe duke lene lekuren te hidratuar dhe te bute.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.