Bagnoschiuma Camelia Chic

€9.72
Shampo trupi e cila pastron lekuren ne menyre delikate pa prishur barrieren hidrolipidike te saj. Pa SLS.
Availability: In stock
SKU: 0608

Permban surfaktante te derivuar nga sheqeri dhe kokosi, ekstrakt Camelia, mullage dhe pjeshke qe japin nje perkedhelje kadifeje gjate pastrimit ne vaske ose dush duke ju dhuruar nje ndjesi relaksi dhe duke lene lekuren te hidratuar dhe te bute.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Products specifications
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitShampo
Sipas LinjaveDr.Taffi
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.