TRIDERM SHOWER FOAM pH 3.5 200 ml

€8.50
Shampo trupi me ph 3.5 per larje te perditshme te trupit. Pastron ne menyre delikate lekuren, duke realizuar nje efekt ribalancues dhe riacidifikues.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0434

Ideale per persona qe frekuentojne pishinat, palestrat dhe per persona qe vuajne nga infeksionet bakteriale dhe fungale te lekures.

Permban:

Agjente te bute pastrues: Ribalojne floren e lekures.

Proteinat e orizit: Mbrojne lekuren.

Agjent zbutes: Perberes qe formojne nje shtrese e cila siguron mbrojtje te lekures.

Acid laktik, buferik:  Mban pH ne vleren 3.5 edhe kur produkti hollohet me uje.

Perdorimi: Aplikohet ne lekure te lagur, masazhohet dhe shperlahet.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.