XSENSE SHOWER FOAM

950 Lekë
Shampo trupi per te gjitha llojet e lekures, me aroma te ndryshme. E pasur me glicerine dhe pantenol. Respekton pH e lekures. E disponueshme ne 7 aroma te ndryshme:
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2161

ICE LIME -  Freski e forte qe i jep vitalitet lekures suaj.

SOFT  PETALS - Arome e rafinuar trendafili dhe kamomili qe relakson trupin dhe mendjen tuaj.

VELVET VANILLA - Arome vanilje dhe orkidee qe ju dhurojne kenaqesi.

SOUL ORIENTAL - Arome orientale qelibari dhe patchouli qe terheq te gjitha shqisat.

OCEAN WAVE - Arome deti qe i jep lekures energji.

TROPICAL JUICE - Arome frutash tropikale si mango dhe papaja per me shume embelsi dhe energji pozitive.

SPICY VETIVER - Arome druri vetiver me nota pikante te specit te kuq me efekt rigjallerues.

Permban:

Agjente te bute pastrimi: Sistem i ekuilibruar pastrimi, pastron ne menyre delikate lekuren, pa prishur barrieren hidrolipidike te saj.

Glicerine:  Veti hidratuese dhe mbrojtese.

Pantenol (pro-vitamine B5): Mbron lekuren dhe zvogelon rrezikun e dehidrimit.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
FARMACI 2 A -FARM Tirane Tirane TEK CASA ITALIA694063515
FARMACI PRANVERAFier
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Picture of TRIDERM INTIMATE REFRESHING WASH pH 5.5
1 170 Lekë
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.