TRIDERM BABY BATH OIL

€16.60
Shampo vajore e pershtatshme per lekuren sensitive, qe skuqet te bebeve dhe femijeve.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11293

Bazuar ne nje formulim qe nuk ben shkume. Ne kontakt me ujin kthehen ne trajte kremoze, qe pastron butesisht lekuren, duke e ruajtur ate nga dehidrimi dhe irritimi.

Rekomandohet per larjet e perditshme te te porsalindurve dhe femijeve.

Permban:

Vaj mineral: me veti emoliente.

Emoliente silikoni: zbut lekuren pa e lene ate te yndyrshme, duke shmangur keshtu irritimin.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne govate. Pastroni butesisht lekuren dhe me pas shpelajeni.

Paketimi: 500 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Marije Dobra Tirane Rruga Bajran Curri ndertesa 4790694733700
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
Specifikime
Sipas trupit Bebe dhe femije
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.