TRIDERM OLEATED BATH 250 ml

€11.34
Shampo vajore, jo shkumuese, e pershtatshme per lekurat e thata, te skuqura dhe te irrituara.
Availability: In stock
SKU: 0421

Pastron butesisht duke respektuar barrieren hidrolipidike dhe e le lekuren te bute dhe te hidratuar. Rekomandohet per pastrimin e perditshem te lekures se brishte te bebeve, femijeve dhe te moshuarve.

Permban:

Vaj  mineral – Veti zbutese dhe mbrojtese per lekuren.

Derivat ?? silikoni: Formon nje shtrese mbrojtese e cila zbut lekuren.

Emulsifikatore: Ne sasi te ulet, me qellimin e vetem per te lehtesuar shperhapjen e produktit ne uje.

Perdorimi: Aplikojeni direkt ne lekure si shampot e zakonshme ose hidheni ne nje vaske me uje.

Paketimi: 250 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
Products specifications
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.