TRIDERM OLEATED BATH 500 ml

€14.18
Shampo vajore, jo shkumuese, e pershtatshme per lekurat e thata, te skuqura dhe te irrituara.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2312

Pastron butesisht duke respektuar barrieren hidrolipidike dhe e le lekuren te bute dhe te hidratuar. Rekomandohet per pastrimin e perditshem te lekures se brishte te bebeve, femijeve dhe te moshuarve.

Permban:

Vaj  mineral – Veti zbutese dhe mbrojtese per lekuren.

Derivat ?? silikoni: Formon nje shtrese mbrojtese e cila zbut lekuren.

Emulsifikatore: Ne sasi te ulet, me qellimin e vetem per te lehtesuar shperhapjen e produktit ne uje.

Perdorimi: Aplikojeni direkt ne lekure si shampot e zakonshme ose hidheni ne nje vaske me uje.

Paketimi: 500 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.