Ricarica Diffusore Libeccio

€40.18
Shishe rimbushese aromatizuese per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1733

Arome e forte mediterrane dhe energjizuese e detit Libeccio i kombinuar me aromen e luleve dhe agrumeve te vendeve me te nxehta afrikane dhe me aromen vendase te luleve te mersines dhe dellinjes.

Paketimi: 500 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitParfum
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.