Lip-Gloss Volumizzante - Formula Giovinezza Profon

€11.50
Shkelqyes per buzet i pasur me acid hialuronik i cili qendron gjate, i jep buzeve shkelqim natyral dhe i ben me voluminoze dhe me te buta.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0731

Perdorimi: Aplikohet ne buze sa here qe deshironi qe buzet tuaja te duken me sensuale.

Paketimi: 10 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitBuzet
Sipas tipit te produktitMakeup
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.