TRIDERM ZETA 10% ZINC OXIDE MOUSSE

€11.34
Shkume me 10% oksid zinku kunder skuqjeve dhe irritimeve te lekures. Rekomandohet per qetesimin e irritimeve pas trajtimeve ne sallone bukurie (peeling, mikrodermoabrazion, epilation). Paketimi ne forme spraj mbron produktin nga kontaminimi.
Availability: In stock
SKU: 0430

Permban:

Oksid zinku (10%):  Perberes aktiv i perdorur gjeresisht ne dermatologji per vetite e tij qetesuese dhe riparuese. Perdoret per te trajtuar skuqjen dhe acarimin e lekures, gjithashtu ka veprim te bute antiseptik dhe astringent.

Alantoina: Substance me veti riepitilizuese dhe qetesuese. Ajo pershpejton procesin e sherimit, zbut skuqjen dhe acarimin.

Vajra silikoni: Zbusin dhe mbrojne lekuren.

Perdorimi: Tundeni para perdorimit dhe aplikojeni lokalisht ne zonat problematike. Nuk ka nevoje per masazh.  

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
Products specifications
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.