Mousse Detergente BIO&VEGAN

€10.37
Shkume organike me efekt antirrudhe per pastrimin e fytyres dhe dekoltese. Me arome te kendshme frutash.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0749

Permban:

Vitamine C dhe ekstrakt molle dhe pjeshke – zbardh lekuren dhe ka veti antirrudhe.

Proteina te orizit dhe pantenol - revitalizojne lekuren.

Hamamelis (lajthia degeperkulur) dhe uje portokalli - kane efekt astrigjent.

Vaj ulliri - efekt emolient, ndihmon ne pershtatjen e produktit me lekuren.

Perdorimi: Vendosni nje sasi te produktit ne duar dhe aplikojeni ne fytyre me masazh te lehte. Me pas beni shperlarjen me uje te ngrohte.

Paketimi: 250 ml

Bio. Vegan. E testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.