DEFENCE MAN ANTI-IRRITATION SHAVING FOAM

€9.32
Shkume rroje per meshkuj, per lekure sensitive dhe intolerante.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0358

Permban:  

Gjalpe kakao:  Ka efekt zbutes dhe mbrojtes.

Alantoine:  Zbut lekuren.

Vitamine E:  Ka veti antioksiduese dhe mbrojtese.

Pantenol (provitamine B5):  Ka efekt hidratues dhe mbron lekuren nga acarimet.

Perdorimi: Tundeni para perdorimit. Aplikojeni sipas nevojes.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BETA _K. ParisitKom Parisit-TIRANE 0694890175
FARMACI DITE E NATE 13Tirane Rruga Muhamed Gjollesha pall 52/2
FARMACI 1 MAJI VloreVlore Lagja 1 Maji Rruga Sazani 0693346450
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI VERA TRTirane042254966
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.