OK PED Diabetic Total Care Insoles

€27.94
Shtroje silikoni per personat qe vuajne nga diabeti. E krijuar nga 2 shtresa silikoni me densitet te ndryshem. Ka nje pike shkarkimi ne rajonin metatarsial/kalkaneal dhe nje jastek te integruar metatarsal.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2643

Ndihmon ne menyre efektive ne lehtesimin e dhimbjeve plantare, parandalimin e krijimit te kallove dhe ne parandalimin dhe trajtimin e kembeve diabetike.

Indikimet: Bunione, tendinit, talalgia, metatarsalgia, ne kujdes post operator, ne personat qe qendrojne per shume gjate ne kembe.

Paketimi: 2 shtroje silikoni. E disponueshme ne kater masa.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas Linjave Safte
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.