Propolaid Sciroppo Balsamico

1 020 Lekë
Shurup me baze Propolis, Echinacea, mjalte dhe bime balsamike te cilat eleminojne sekrecionet e teperta dhe nxisin mbrojtjen imunitare.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0944

Shurup me bazë Propolis, Echinacea, mjaltë dhe bimë balsamike të cilat eleminojnë sekrecionet e tepërta dhe nxisin mbrojtjen imunitare. Zbutësi natyral i mukozave orale dhe bronkiale, që lufton infeksionet  dhe qetëson kollën

Përdorimi: 1 lugë në mëngjes dhe në darkë. Mund të konsumohet sic është ose të përzihet me ndonjë pije.

Paketimi: Flakon 200 ml

Propolis ekstrakt i lëngshëm

80 mg

Bliri ekstrakt i lëngshëm

50 mg

Altea ekstrakt i lëngshëm

50 mg

Lulekuqe ekstrakt i lëngshëm

30 mg

Verbasco ekstrakt i lëngshëm

25 mg

Echinacea ekstrakt i lëngshëm

20 mg

Elicriso ekstrakt hidroalkolik

20 mg

Pishë vaj esencial

10 mg

Trumzë e kuqe vaj esencial

3,5 mg

Finok vaj esencial

1,5 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI HELGATirane0693918288
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.