Immunilflor Junior Sciroppo

1 100 Lekë
Shurup per femije me baze echinacea, propolis, acerola dhe mjalte manuka.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Shurup për fëmijë me bazë echinacea, propolis, acerola dhe mjaltë manuka. Echinacea dhe acerola forcojnë mbrojtjen imunitare natyrale të organizmit në ndryshimet sezonale. Përmban 1 bilion fermente probiotike /dozë. 

Përdorimi: Për fëmijët nga 3-8 vjec: 5-10 ml në ditë. Mbi 10 vjec 10-15 ml në ditë. Mund të konsumohet sic është ose të hollohet me pak ujë.

Paketimi: 180 ml

Mjaltë Manuka

750 mg

Echinacea purpurea e.s. tit. 2%

30 mg

Echinacea purpurea e.s. tit. 4%

60 mg

Acerola e.f.

50 mg

Echinacea angustifolia e.s. tit.4%

15 mg

Propolis e.s. tit 12%

120 mg

Fermente probiotike L. casei, L. acidophilus, L. plantarum, Streptococcus thermophilus

1 miliard

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aroma artificiale, gluten, konservantë.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
FARMACI KLOE TRTIRANE0692320355
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI DAJATirane0692654644
FARMACI KELVIN _TRTIRANNE , RR'DIBRES'0686070605
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
Farmaci Orange Farmaci 11 Durres Rruga Aleksander Goga Lagj Nr 2
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI HALILI TIRANEBlv.Zhan D'Ark Tirane0693575307
FARMACI KARABINA TIRANERruga Shefqet Musaraj TIRANE692969639
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI FLORITirane0672000707
FARMACI MARJANA PLASARI_KOKORCE694611947
FARMACI ISI KORCEKorce0698296331
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
FARMACI WELL PHARMA 21 DHJETORI TIRANE
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.