PropolBaby Sciroppo

730 Lekë
Shurup per femije me baze Propolis dhe Echinacea, Elicriso, Acerola dhe mjalte te cilat eleminojne sekrecionet e teperta dhe nxisin mbrojtjen imunitare.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Shurup për fëmijë me bazë Propolis dhe Echinacea, Elicriso, Acerola dhe mjaltë të cilat eleminojnë sekrecionet e tepërta dhe nxisin mbrojtjen imunitare. Është vecanërisht i dobishëm si ekspektorant në rast kolle me sekrecione, i aftë për të cliruar rrugët e frymëmarrjes.
Me shije të këndshme luleshtrydhe.

Përdorimi: Për fëmijë nën 8 vjec: 2-3 lugë caji në ditë. Për fëmijë mbi 8 vjec: 2 lugë gjelle në ditë.

Paketimi: Flakon 180 ml

Propolis e.s. tit. 12%

17 mg

Acerola ekstrakt i lëngshëm

56 mg

Echinacea angustifolia e.f.

56 mg

Elicriso (ekstr. Hidroalkolik)

56 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegjetarian

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI PRANVERAFier0695880600
FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora0682378748
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
FARMACI LINDA_FIERPATOS_FIER697705989
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0676359096
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres0692126053
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.