Tusserbe Junior

950 Lekë
Shurup per femije me shije luleshtrydhe kunder kolles me baze Grindelia, Pino, Piantaggine, Lichene islandico, Propolis dhe mjalte manuka.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Shurup për fëmijë me shije luleshtrydhe kundër kollës me bazë Grindelia, Pino, Piantaggine, Lichene islandico, Propolis dhe mjaltë manuka. Ekstraktet e Grindelia, Lichene islandico dhe Piantaggine kanë veprim qetësues dhe zbutës tek mukoza oro-faringeale dhe tek toni i zërit. Grindelia dhe Pino kanë efekt balsamik. Lichene favorizon hollimin e sekrecioneve.

Përdorimi: Për fëmijë 3 deri 8 vjec: 5-10 ml në ditë. Për fëmijë mbi 8 vjec: 10-15 ml në ditë.

Paketimi: 180 ml

Pino e.f.

30,0 mg

Piantaggine e.f.

75,0 mg

Mjaltë Manuka

833,3 mg

Lichene e.f.

75,0 mg

Propolis e.s. tit 12%

75,0 mg

Grindelia e.f.

150,0 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, alkol konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, sheqer, sakarinë, OMG.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI REGI DURRESDurres0552223927
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
Farmaci DITE E NATE (Rr Elbasanit)Tirane Rr Elbasanit Kulla park gate kt 10692948817/ 0696134810
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
Farmaci Pranvera Musaraj Tirane Tirane Bulev Blu,P-30_Kamez0686689968
Farmaci RejanKamez Lagj. nr2 Bulevardi Blu0699658905 , 0694464219
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI NOEL Tirane Tirane Prane Diplomat-20693397839
FARMACI ARDI ALIAJ_FRPrane ETC_Fier0692171974
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI AGIMITIRANE0672009254
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan696471086
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
FARMACI MORENA Tirane Tirane TEK UNAZA E RE 0692590192
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0676466831
Farmaci BioVita ElbasanIsh farmaci 1Maji Elbasan697560015
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM2232960 / 0692820460
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
Farmaci LEKA FARMA ElbasanELBASAN695128855
FARMACI BIO PLUS_KORr.28 Nentori_KORCE693953690
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0676359096
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI MARJANA PLASARI_KOKORCE694611947
FARMACI ISI KORCEKorce0698296331
FARMACI MIRATirane0692183492
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.