Tusserbe Fluid

850 Lekë
Shurup per kolle me sekrecione me bime si Pino Mugo, Piantaggine, Timo, Verbasco te cilat stimulojne sekrecionet, clirojne bronket dhe zhbllokojne rruget respiratore.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Shurup për kollë me sekrecione  me bimë si Pino Mugo, Piantaggine, Timo, Verbasco te cilat stimulojnë sekrecionet, clirojnë bronket dhe zhbllokojnë rrugët respiratore. Shija eukaliptit gjithashtu ndikon në qetësimin e rrugëve të frymëmarrjes.

Përdorimi: 2-3 lugë caji në ditë mundësisht larg vakteve. Produkti mund të konsumohet sic është, ose i holluar me ujë, lëngje frutash etj.

Paketimi: 180 ml

Pino mugo e.f.

0,6 ml

Piantaggine e.f.

0,6 ml

Verbasco e.f.

0,6 ml

Timo volgare e.f.

0,6 ml

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
Farmaci DITE E NATE (Rr Elbasanit)Tirane Rr Elbasanit Kulla park gate kt 10692948817/ 0696134810
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI LELATirane0685578126 , 02356044
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI MEDICIN HOUSE_ELBElbasan697610162
Farmaci Pranvera Musaraj Tirane Tirane Bulev Blu,P-30_Kamez0686689968
Farmaci RejanKamez Lagj. nr2 Bulevardi Blu0699658905 , 0694464219
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438
FARMACI NOEL Tirane Tirane Prane Diplomat-20693397839
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI ARDI ALIAJ_FRPrane ETC_Fier0692171974
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI AGIMITIRANE0672009254
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan696471086
BESI PHARMATirane Rruga Medar Shtylla kompleksi Tircino0694890175
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI NIDA_TRIsh Uzina Enver_TIRANE693012388
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI Shpresa Nallbani (KRISTAL)-DurresLagje Nr. 9 - Muzeumi Durres
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
Farmaci BioVita ElbasanIsh farmaci 1Maji Elbasan697560015
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0676359096
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI MARJANA PLASARI_KOKORCE694611947
FARMACI ISI KORCEKorce0698296331
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI MIRATirane0692183492
FARMACI KONI Tirane Tirane SELITE0699929017
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
FARMACI AJNEL Tirane Tirane Kamez BLV Blu godina 30696677134
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.