Tusserbe Sed

900 Lekë
Shurup per kolle te thate, me bime si Papavero Rosso, Drosera, Altea, Lichene dhe Edera te njohura tradicionalisht per vetite e tyre tek rruget respiratore.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Shurup për kollë të thatë, me bimë si Papavero Rosso, Drosera, Altea, Lichene dhe Edera të njohura tradicionalisht për vetitë e tyre tek rrugët respiratore. Produkti ndikon pozitivisht në shëndetin e rrugëve respiratore duke liruar bronket dhe stimuluar sekrecionet, në këtë mënyrë është në gjëndje të zhbllokojë rrugët respiratore dhe të mposhtë simptomat e influencës. Ka shije të këndshme portokalli.

Përdorimi: 4-5 herë në ditë një lugë caji, mundësisht larg vakteve. Produkti mund të konsumohet sic është, ose i holluar me ujë, lëngje frutash etj.

Paketimi: 180 ml

Papavero rosso e.f.

0,6 ml

Altea e.f.

0,6 ml

Edera e.f.

0,6 ml

Drosera e.f.

0,6 ml

Lichene islandico e.f.

0,6 ml

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
Farmaci DITE E NATE (Rr Elbasanit)Tirane Rr Elbasanit Kulla park gate kt 10692948817/ 0696134810
FARMACI BLLOKU_TRRR "SAMI FRASHERI",TIRANE0692430604 ,042363132
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI BLERTA ROSHITirane0699183113
FARMACI MEDICIN HOUSE_ELBElbasan697610162
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
Farmaci BioVita ElbasanIsh farmaci 1Maji Elbasan697560015
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI IDEA FARM TIRANERruga Mine Peza TIRANE0673744402 , 0673050770
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane0692141304
FARMACI REGISA PATOS 2 _FRPATOS FIER
FARMACI BIOFARMA ELBASANPerballe ish pol.dentare Elbasan0696755740
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0676359096
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI MARJANA PLASARI_KOKORCE694611947
FARMACI ISI KORCEKorce0698296331
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI MIRATirane0692183492
FARMACI BRAISIN Tirane Tirane UNIVERSITETI BUQESOR ,KAMEZ0692231683
FARMACI ALDA_ELELBASAN697906917
FARMACI KONI Tirane Tirane SELITE0699929017
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
FARMACI AJNEL Tirane Tirane Kamez BLV Blu godina 30696677134
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.