DEFENCE SCRUB MICRO-EXFOLIANTING

1 470 Lekë
Skrab fytyre ne trajte kremoze, i pasur me lipide, i pershtatshem per lekura sensitive dhe intolerante. Pastron thellesisht lekuren, largon qelizat e vdekura, si dhe nxit rigjenerimin qelizor duke e lene lekuren te fresket, te bute dhe me shkelqim.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2856

Permban:

Gjalpe Shea: Emolient dhe hidratues shume i mire.

Vaji i bajames dhe vaji jojoba: Kane efekt zbutes dhe mbrojtes te lekures.

Pantenol (provitamia B5): Ka efekt qetesues.

Kokrriza te  Biodegradueshme (Glukomanan, Celuloza, fare Andiroba te pluhurizuar): Sfera eksfoliuese qe kane madhesi dhe veti te ndryshme.

Perdorimi: Aplikojeni 1-2 here ne jave ne fytyre dhe ne qafe duke shmangur zonen e syve, masazhojeni butesisht dhe shpelajeni me uje te vaket.

Paketimi: 75 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BONSAI PHARMARruga e Kavajes,Njesia Bashkiake nr10 Tirane0698755020
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
Farmaci Orange Farmaci 017Korce Lagjja 5 shetitorja Fan Noli0698693562
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Farmacia B +Tirane Rruga Mihal Grameno 0692607927
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
Farmaci MARSITirane Yzberisht Rruga Besim Alla ndertesa 120695881869
FARMACI ESI-FARMTirane0694844018
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Farmaci Orange farmaci 034Tirane Rruga Kavajes
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI RUBINITirane0692056124
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.