Scrub Corpo Preparatore di Abbronzatura BIO&VEGAN

€18.39
Skrab trupi per para, gjate dhe pas ekspozimit ne diell, i cili pergatit dhe miremban lekuren qe te marre dhe te ruaje nje ngjyre uniforme. Me arome te mrekullueshme Monoi.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10276

Permban:

Vaj organik argani, ulliri dhe monoi. Fara kajsie per efektin skrab.

Perdorimi:

- Para ekspozimit ne diell ndihmon ne eleminimin e qelizave te vdekura, duke pershpejtuar keshtu kohen e nxirjes dhe kohezgjatjen e saj. Aplikohet 3 here ne jave ne lekure te thate, per nje efekt me intensiv dhe ne lekure te lagur ne rast lekure delikate, deri ne nje jave para ekspozimit ne diell.

- Gjate ekspozimit ne diell, rekomandohet te aplikohet 1 here ne 15 dite, ne lekure te lagur dhe asnjehere para ekspozimit ne diell apo ne lekure te demtuar. Rihidraton dhe shkelqen lekuren tuaj.

- Pas ekspozimit ne diell rekomandohet te aplikohet dy here ne jave ne lekure te thate, per te larguar qelizat e vdekura e per ti dhene lekures suaj nje ngjyre te njetrajtshme dhe plot shkelqim.

Gjithmone shperlahet pas aplikimit.

Paketimi: 200 ml

Bio. Vegan. I testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitLares, tonik, skrab
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.