Spirulina 500 mg Tablets, Organic

1 250 Lekë
Spirulina eshte nje mikroalge blu-jeshile qe permban proteina dhe nutriente te tjere si vitamina, minerale dhe GLA.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • 100% e pastër dhe e pasur me nutrient

Spirulina është një mikroalgë blu-jeshile që përmban proteina dhe nutrientë të tjerë si vitamina, minerale dhe GLA.

Përdorimi: Deri në 6 tableta në ditë.

Paketimi: 100 tableta

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Kalori

10

 

Totali Karbohidrateve

< 1 g

< 1%*

Proteina

2 g

4%*

Spirulina Organike (Arthrospira platensis)

3 g

*

Përbërës tjerë: Nuk ka.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Orange farmaci 007Tirane Rr Kavajes pall Delijorgji0697254426, 0692209778
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI LIVIDATirane042360334
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571, 0696561909
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226
FARMACI IRIDA ZOTAJ_VLVLORE699390926
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI JULI FIERFier0699503331
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI MISHELDURRES0674044040
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI VALBONATirane0692113487
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.