PROCUTASE IONIC HYDROGEL SPRAY

1 270 Lekë
Spraj i indikuar ne plage, gervishtje, abrazione, djegie, ulcera(venoze, arteriale, diabetike) etj.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0401

Permban:

Polimere natyrale hidrofilike: Produkt i patentuar me metale gjurme te jonizuara dhe peptide bimesh qe frenojne metaloproteinazat (TIMPs).

Eksipientet: Alkool, acid laktik, uje i dejonizuar.

Konservues: Klorur benzalkonium. 

Perdorimi: Lani plagen me uje te kripur steril ose ndonje produkt tjeter te pershtatshem per pastrim dhe me pas aplikoni sprajin ne plage.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI DITE E NATE 32Tirane Njesia bashkiake 5 ,Rruga Islam Alla ZK83800699910010
Farmaci NDREU_LELezhe694086182
FARMACI DITE E NATE 20 RRUGA 4 DESHMORET TIRANE0699910010
FARMACI DITE E NATE 13Tirane Rruga Muhamed Gjollesha pall 52/2
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.