Rosewater Rejuvenating Mist

1 160 Lekë
Spraj me uje trendafili per hidratimin dhe rigjenerimin e lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Uji i trëndafilit qetëson lëkurën e acaruar, hidraton menjëherë dhe rigjeneron lëkurën e thatë ose sensitive. Me aromë delikate floreale.

Përdorimi: Tundeni mirë para përdorimit dhe pastaj sprucojeni në fytyrë dhe qafë duke mbajtur sytë mbyllur. Përdoreni si tonik, për të fiksuar make up-in dhe për të hidratuar lëkurën gjatë gjithë ditës.

Paketimi: 118 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI WESTTirane0694005055
FARMACI BABAMUSTADurres
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres0692126053
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
Farmaci A. Xheblati_BRBERAT695653507
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.