Propolaid RinoAct

850 Lekë
Spraj Nazal ne solucion hidrosalin me Propolis, Aloe, Eukaliptit dhe Pishe.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3043

Spraj Nazal në solucion hidrosalin me Propolis, Aloe, Eukaliptit dhe Pishë, që siguron 4 veprime specifike: Pastrim të hundëve, disinfektues, qetësues dhe balsamik. Propolisi mbron dhe disinfekton hundën dhe rrugët e frymëmarrjes. Aloe Vera ka veti qetësuese, vaji esencial i Eukaliptit dhe Pishës kanë veti balsamike dhe zbutëse tek mukozat.

Përdorimi: 3 ose 4 aplikime në ditë. Mos i shfryni hundët gjatë 10 minutave të para pas aplikimit.

Paketimi: Flakon 20 ml     

Propolis ekstrakt hidroglicerik

0,0065 g

Eukalipt

0,001 g

Ekstrakt i përqëndruar Aloe Vera

0,0025 g

Pishë Siberike

0,0005 g

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI ITAL FARMARruga Albanopoli,Godina nr 4/236 Tirane0672033008
FARMACI DYLBERE AGO Tirane Tirane SAUK0693317040
FARMACI FLORITirane
Farmaci Fiori ORANGE farmaci Tirane Tirane Rr.Irfan Tomini Perb. Shkolles Mesonjtorja0698786196
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI ADA LushnjeRr.Marin Barleti LUSHNJE695419591
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 693992989
Farmaci Denisa Tirane Don Bosko Rruga Muzaket 0698694258 / 693177715
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE0698497029
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI DEGATirane0682079567
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane042463118
FARMACI IJONI Tirane Tirane Njesia Bashkiake Nr.9 Rr.Jorda Misja0694441325
FARMACI BIOSTirane044302778
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI HYSENAJ PASKUQANPASKUQAN TIRANE0695766086
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI BOSI_LBLibrazhd051423733
FARMACI BORA Tirane Rruga Ali Demi, Pallati 155, Shk. 1,Tirane042378370 ,0696407370
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT676894911 / 695601728
FARMACI REITirane0682384173
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI NIKOTirane
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.