DEFENCE MIST PROTECTIVE FACE SPRAY SPF 30

1 700 Lekë
Spraj shume i lehte me filter mbrojtes SPF 30, i cili krijon nje film te padukshem qe hidraton dhe mbron lekuren e fytyres nga agresoret e jashtem: rrezatimi UV, ndotesit, drita blu.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10761

Permban:

Perberesit aktiv global kunder ndotjes: Kompleksi i derivuar permban perberes aktiv nga orizi, orizi i kuq dhe orizi i zi. Lufton radikalet e lira, duke mbrojtur lekuren nga ndotesit urban dhe drita blu e emetuar nga pajisjet elektronike.

Patenta Beta-Glukan/L-Carnitine: Forcon lekuren, duke fuqizuar mbrojtjen e saj natyrale. 

Vitamina B5 (panthenol): Hidraton dhe mbron lekuren. 

Vitamina E: Veti antioksiduese.

Perdorimi: Tundeni mire para perdorimit, mbyllni syte dhe gojen dhe sperkateni ne fytyre me nje distance prej 20 cm.

Paketimi: 75 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
FARMACI MEDIKAMENTATIRANE
FARMACI ARDI TIRANETIRANE0692089899
Farmaci KOMPLEKSITirane Rruga Komuna Parisit kompleksi KIKA0698237143
FARMACI BIO PLUS_KORr.28 Nentori_KORCE0694532474
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
FARMACI XHULJANO SHAKAJ_VLVlore, Novosel,Lgj Fitore,Obj Nr 20699669707 / 0693800100
FARMACI E*DIELL Lezhe Shengjin ISHULL-SHENGJIN LEZHE0694050644.0692052667
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.