DEFENCE SUN SPRAY LOTION 6

€25.92
Spraj trupi me mbrojtje te ulet SPF 6, per lekurat qe i perkasin nje fototipi te erret ose per ata qe tashme jane nxire.
Availability: Out of stock
SKU: 2673

Dhuron nje mbrojtje te trefishte ndaj diellit:

  • Mbron nga demtimet afatshkurtra qe shkaktojne rrezet UVA dhe UVB.
  • Mbron nga radikalet e lira te shkaktuara nga rrezet IR.
  • Mbron nga demtimet afatgjata fale kompleksit “PRO- REPAIR”.

Permban:

Kompleks Pro-Repair: nje sinergji e veçante e perberesve aktive:

  • Niacin: ndihmon per te luftuar demtimin biologjik, duke forcuar keshtu mekanizmat e mbrojtjes natyrore te ADN-se dhe riparimit.
  • Beta-Glukan/L-Carnitine: Patente e perberesve qe stimulon sistemin mbrojtes natyral te lekures dhe lufton radikalet e 
  • Vitamina E: ka efekt antioksidues.

Perdorimi: Aplikoni produktin para ekspozimit ne diell dhe perserisni aplikimin cdo dy ore ose sa here te jete e nevojshme.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Products specifications
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveBionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.