PropolGola Spray Manuka

900 Lekë
Spray me fuqi antibiotike, kunder dhimbjeve te fytit, ngjirrjes se zerit dhe kordave vokale.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Spray me fuqi antibiotike, kundër dhimbjeve të fytit, ngjirrjes së zërit dhe kordave vokale. Përmban Propolis, Erisimo, Mjaltë Manuka (500 MGO) dhe vaj esencial Manuka. Mjalti Manuka vjen nga Zelanda e Re dhe është përdorur që në lashtësi nga Maorët për të trajtuar sëmundjet. Erisimo ose "Bima e Këngetarit“, zbut mukozat dhe vepron në rikthimin e tonit të zërit. Vaji esencial Manuka ka efekt antibakterial, antiinflamator dhe antialergjik, lufton infeksionet dhe redukton sekrecionet bronkiale.

Përdorimi: 4-5 sprucime, të përsëritura gjatë ditës. Aplikojeni direkt tek kaviteti oral.

Paketimi: 20 ml

Propolis e.s. tit. 12%

15 mg

Mjaltë Manuka

25 mg

Erisimo

42.5 mg

Vaj esencial Manuka

1 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI BABAMUSTADurres
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI GENI & LORI_TRTIRANE04 2359286
FARMACI ENIDA_VLVLORE0697332831
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
Farmaci RejanKamez Lagj. nr2 Bulevardi Blu0699658905 , 0694464219
FARMACI MEGI_ELELBASAN0694484914
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438
FARMACI ANA 12_TRTirane0697735068
FARMACI BORA Tirane Tirane Perb Pirro Mani Ali Demi042378370
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI ARIENDTirane42469709 / 0675277729
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI REI LAPRAKE Tirane Tirane TEK BURGU 3130693894346
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE
FARMACI ARTEMISA Tirane Tirane Unaza e Re,Rruga Sokrat Miho0697006070
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
FARMACI LIVIDATirane042360334
FARMACI AMELIATirane0682051408
IMI FARMAIsuf Elezi Pallatet COLOMBO 2 TIRANE
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571, 0696561909
FARMACI LELATirane0685578126 , 02356044
FARMACI LIFETirane042245522
FARMACI VIVA TIRANEKOMBINAT TIRANE692883699
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM2232960 / 0692820460
FARMACI MIRGEERALBTirane0692080682
FARMACI HOTI TIRANEKamez TIRANE0692130473
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE0682020169
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
FARMACI TROPLINI DRDurres
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE692425782/ 0695291361
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI SMERALD_TRPrane burgut te grave_Tirane0696130206
Farmaci Nersi Pharma (Xhamlliku)Rr. Qemal Stafa, Ndr 6/34 ZK 8140 Tirane0672583037
FARMACI FLORITirane0672000707
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.