PropolGola Forte Spray

780 Lekë
Spray per fytin 100% natyral me baze Propolis dhe Mente, ne solucion hidroalkoolik dhe vaj esencial.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Spray për fytin 100% natyral me bazë Propolis dhe Mente, në solucion hidroalkoolik dhe vaj esencial. I dobishëm për dhimbjet e fytit dhe rrugët e sipërme respiratore.

Përdorimi: 4-5 sprucime, të përsëritura gjatë ditës. Aplikojeni direkt tek kaviteti oral.

Paketimi: 20 ml

Propolis solucion hidroalkoolik

0,26 ml

Propolis e.s. tit. min. 12%

0,02 g

Menta piperita (vaj esencial) 

0,36 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KLODI FIERFIER034226314 / 693862188
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI GRAND FARMARruga Myslym Shyri,pallati "EURO G.C"Sh.p.k Tirane0692065207
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
ELEZI FARM Sh.p.k Tirane Tirane Farm Elezi_Bulevardi Zh. Dark0674099602
Farmaci Orange 019Rr. Siri Kodra ne krah te Q.Shendetsore 3
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI KADRI ABDI H.Elbasan069212923
FARMACI VITA Shkoder (MIRELA FUSHAJ)Shkoder Rr"Jeronim De Rada", Nr 1/6340682010104
Farmaci Farmavitta 22Tirane Rruga e Barikadave0692033611
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.